פאזל מחברים את
העסק לתמונה אחת

בחרו בראש שקט – דעו מראש שאתם בוחרים בחברה איכותית, תודות לשורה ארוכה של לקוחות בולטים ומרוצים האוניברסיטה העברית, פילת ומלם מערכות ועוד

מי אנחנו

בצלאל מערכות מידע, צוות קטן אך איכותי מאוד, השקנו את המותג "פאזל", העוסק בתחום האוטומציה לעסקים. עם מעל ל-30 שנות ניסיון, חברתנו מיוחדת בהיקף הסביבות והתחומים שעבורם אנחנו מפתחים: ms-sql,Magic, Unipaas, Crystal reports, Visual Basic, .net, web forms, web services, html וכן מערכות משרדיות כגון אופיס או אקסס. אנו מבטיחים אמינות ברמה מרבית: מערכות שפועלות 24/7 עם אפס תקלות.

מה אנחנו עושים

פיתוח ותחזוקת מערכות מידע מורכבות, הטמעת מערכות CRM, חיבור בין מערכות – אינטגרציה ואוטומציה, פיתוח ותחזוקת אתרים, חנויות אינטרנטיות, פיתוח צ'אטבוטים.

לקוחות בולטים: האוניברסיטה העברית, מלם מערכות, ועדת הבחירות המרכזית, פילת ועוד רבים וטובים.

כך נעזור לכם בשישה
שלבים להצלחת הפרויקט

01.

הכרות

בשלב הראשון, ניפגש על מנת להכיר. נרצה לדעת יותר על העסק שלכם, על אופן התנהלותכם השוטפת, מה "כואב" לכם במיוחד שנוכל לעזור לפתור? ומה עובד טוב, אך ניתן לשפר? חישבו על כך, כעל ביקור ראשון בחנות פאזלים. אינספור אפשרויות מעניינות וטובות.

02.

הגדרת דרישות

כעת, נגדיר ביחד את הדרישות השונות מהפרויקט, את מטרותיו ואת היעדים שנרצה להשיג. כך, נוכל לוודא בסיום הפרויקט שאכן עמדנו בהם. באנלוגיה לעולם הפאזלים, הדבר דומה לבחירה בפאזל ההחלטה התקבלה ואנו יוצאים לדרך.

03.

אפיון תהליכים

השאלה המתבקשת היא, באיזו גישה נרכיב את הכול?  יש אפשרויות רבות לכל דבר. לכן נאפיין ביחד את הדרישות ונתרגם אותן לתהליכים. נכין  תרשימי זרימה שמתארים את התהליכים האלה, בכדי לוודא שאנו מתואמים מבחינת הבנת התהליך לפרטיו. מניעת אי הבנות היא נקודה חשובה מאוד, בייחוד בשלב ראשוני זה. לבסוף, נבחר את הכלים הטכניים המתאימים ביותר, לשימוש בכל התהליך.

04.

פיתוח

מכאן נמשיך לפיתוח התהליכים באמצעות הכלים שבחרנו. בנוסף, נקים סביבת בדיקות אשר תוכל לאשר כל תהליך, מיד עם סיום הפיתוח. כך יהפכו "חתיכות הפאזל" הספציפיות של הפרויקט למערכות שלמות ומתפקדות ובהדרגה, נשלים את הרכבת "הפאזל" כולו. 

05.

הטמעה

לאחר הפיתוח (או לעתים כבר במהלכו), נתחיל להטמיע את התוצרים בעסק. כל חלק מוכן של ה"פאזל" שהזמנתם, יוטמע מיד עם סיום פיתוחו ובדיקתו. בהדרגה, נגיע לתמונה השלמה. בסוף התהליך, נוודא שהכול מתפקד לשביעות רצונכם. זאת, בדומה למסגור ותליית פאזל מוכן על הקיר. גם אם יידרש עוד "יישור לכאן או לשם", אנו נוודא שהכול תקין עד לפרט האחרון, לשביעות רצונכם המלאה.

06.

מסירה

זהו, סיימנו את הרכבת הפאזל. עכשיו אנחנו יכולים להיות בראש שקט ולתת למערכות האוטומטיות לעשות עבורנו את העבודה.