10 דברים שאנשים לא יודעים על אוטומציה

turn on, turn off, question mark
  1. עולם ומלואו – אוטומציה הוא תחום רחב מאוד. ניתן ליישם אותו על מערכות מסוגים שונים ולמטרות שונות. העיסוק בו אולי לא מתאים לכולם, אך ניתן לומר שהוא תחום שמתאים ליישום עבור כולם ובכל עסק.
  2. טעם נרכש – אוטומציה היא מעין "טעם נרכש". בהתחלה אתם לומדים להכיר במה מדובר ואיך מתייחסים לכך. בשלב זה, בו המערכות נמצאות עדיין בתכנון או בבנייה, עדיין לא יודעים למה לצפות מהן. בהמשך, תוך כדי תנועה, לא תבינו כיצד חייתם עד היום בלעדיה.
  3. זה לא מסובך (יותר מדי) – אוטומציה היא דבר הרבה פחות מסובך ממה שחושבים. זאת, מאחר שאתם מחליטים עד כמה היא הולכת להיות מורכבת וברגע שתבינו את העניין, זה הופך את הכול ליותר פשוט וברור. כמובן, לאחר שהדברים תוכננו ופותחו ונבדקו, כאשר הכול כבר עובד, זה הוא השלב הפשוט והמספק ביותר.
  4. אוטומציה היא "החיים" – כל עסק קטן כגדול, שפעילותו מורכבת ורבה, מגלה במוקדם או במאוחר שהוא לא ממש יכול לחיות ללא אוטומציה. האוטומציה היא כלי עזר עד כדי כך משמעותי. למעשה, מדובר בגישה טכנולוגית שכבר צברה לא מעט וותק וכזו שמוכיחה עצמה בשטח. זה פשוט עובד ועסקים "מצביעים עם הארנק".
  5. האוטומציה עובדת בשבילך – הדבר הכי מרגש בעולם, זה לקחת הפסקה מהעבודה ולדעת שבינתיים האוטומציה עובדת בשבילך. זה הוא הסיפוק של השלב האחרון ביצירת תהליכי אוטומציה, השלב בו הכול "עובד כמו שעון", ללא פיקוח.
  6. כחומר ביד היוצר – אתם אלה שתחליטו, עד כמה האוטומציה תהיה מורכבת ומה היא תכיל. יש במסגרתה אפשרויות רבות מאוד להתאמה אישית. בסופו של דבר, תראו שהיא תתאים כמו כפפה ליד, לצרכים המדויקים של העסק שלכם.
  7. השליטה תישאר אצלכם – יש אנשים שחושבים שאוטומציה מובילה לאיבוד שליטה. ההיפך הוא הנכון. אוטומציה מנהלת תהליכים מסוימים באופן קבוע מראש, כפי שאתם הגדרתם. למעשה, היא עשויה להציל בכך את העסק שלכם.
  8. "אני זה האוטומציה שלי" – רק אתם בוחרים ורק אתם מחליטים, איזו אוטומציה תהיה בעסק שלכם. כל שעליכם לעשות, הוא למצוא איש מקצוע טוב שיארגן את האוטומציה עבורכם.
  9. סדר, בהירות וארגון – אוטומציה יוצרת סדר, בהירות וארגון בעסק. בעזרתה, אתם פתאום מבינים מה עובד ומה לא. כתוצאה מכך, תוכלו להשקיע יותר, במקומות שהכי בא לכם להשקיע בהם. זאת, במקום להיות עסוקים כל הזמן ב"מרדף אחרי הזנב שלכם" ובכיבוי שריפות.
  10. זה לא יקר! – אולי בהתחלה האוטומציה נראית או מרגישה כחידוש יקר. אבל אם עושים זאת כמו שצריך ואם מדייקים אותה לאורך כל הדרך, זה הוא הדבר הטוב והרווחי ביותר, שאתם יכולים לעשות עבור העסק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.