השירותים שלנו

אנו מספקים מגוון רחב של שירותים דיגיטליים לעסק שלך.

פיתוח מערכות מידע

אנו מציעים שירותי פיתוח מערכות מידע עבור ארגונים גדולים וקטנים, החל משלב הגדרת הדרישות ועד התקנה מוצלחת, תוך עמידה בלוחות זמנים. צוות פאזל מתמחה בפיתוח מערכות מידע מורכבות לאינטרנט, חלונות או Magic, כולל תשתיות וצרכי חומרה. לרשותנו מעל ל-30 שנות ניסיון, בהן פיתחנו בין השאר עם html, ms-sql, magic, unipaas, crystal reports, visual basic, .net, web forms, web services.

אינטגרציה ואוטומציה

שירותי חיבור בין מערכות ואוטומציה באמצעות Zapier, Smoove, Integromat וכלים נוספים. לדוגמה: חיבור בין מערכת CRM למערכת הנה"ח, חיבור בין אתר אינטרנט למערכת CRM או קבלת לידים מפייסבוק לתוך מערכת ה-CRM. אל תסתפקו במערכות מבודדות ובאילתורים מסורבלים כאשר נדרשת עבודה משולבת איתן. בדרך כלל, יש פתרון איכותי שיפשט את התהליך וייעל את העבודה!

הטמעת מערכות CRM

שירות הטמעת מערכות CRM, עם התמחות במערכת Pipedrive. נזכיר, כי מדובר במערכות מורכבות וגם מרכזיות מאוד לפעילות העסקית השוטפת. מסיבות אלה ואחרות, הטמעתן היעילה היא אתגר משמעותי, שדורש מקצועיות וניסיון רב.

טיפול בלידים

ניהול יעיל של נושא הלידים הוא קריטי, הלידים והניהול שלהם הם המפתח לצמיחה עסקית. אנו מציעים שירותי חיבור אוטומטיים של הלידים למערכות העסקיות. זאת כפתרון כולל, החל משלב קבלת הלידים, דרך תהליך המכירה ועד לסגירה מוצלחת של אנשי המכירות שלכם.

פיתוח ותחזוקת אתרים

אנו מציעים שירותי פיתוח ותחזוקת אתרי אינטרנט מכל סוג, על גבי שלוש פלטפורמות מובילות: .net, WordPress ו-Wix. זאת, בהתאם לאופי האתר, לדרישות הלקוח, לתקציב ועוד. מאחר שאתרים הם כלי עסקי ממדרגה הראשונה, רצוי מאוד להשאיר את הקמתם למומחים מנוסים.

חנויות אינטרנטיות

שירותי הקמת והטמעת חנויות אינטרנטיות, כהשלמה לשירות פיתוח האתרים שלנו או כשירות בפני עצמו. זאת, עם התמחות מיוחדת ב-Shopify. אנו נקים עבורכם חנות אינטרנט מאובטחת (וזה הוא היבט קריטי), אשר גם נראית טוב וגם מתפקדת היטב.

פיתוח צ'אטבוטים

שירותי אפיון ופיתוח צ'אטבוטים לפלטפורמות Facebook ו-WhatsApp ולאתרי אינטרנט. הצ'אטבוטים הם היבט חדשני של נושא האוטומציה, אשר עשוי לסייע לכם בייעול התקשורת עם הלקוחות ובחסכון בעלויות. צ'אטבוטים הפכו כיום לכלי נפוץ. לכן, כדאי לשקול להשתמש בהם משני היבטים לפחות: חשיבותם מבחינת פוטנציאל ליתרון תחרותי, כמו גם הצורך שלא להישאר מאחור.

פיתוח אפליקציות no-code

פיתוח אפליקציה לסמארטפון בגישת no-code, שמאפשרת התנהלות יעילה יותר של העסק. האפליקציה יכול להתחבר למערכת ה-CRM של הארגון, למערכת הנה"ח או למערכות נוספות. מדובר בגישת פיתוח מהירה וגמישה במיוחד, שמסייעת לעסקים להתמודד עם היקף שינויים רחב וקצב שינויים גדול.

הפצת תלושי שכר

אנו מציעים שירות הפצת תלושי שכר ישירות למייל האישי של כל עובד בעסקים קטנים. שירות זה, ממומש על ידי תהליך פשוט ויעיל: בסוף כל חודש מנהל התפעול מקבל קובץ אחד מרואה החשבון של החברה, אשר מכיל את כל תלושי השכר. בלחיצת כפתור הקובץ יפורק וכל תלוש יישלח ישירות לכל עובד לתיבת המייל האישית שלו.

הלקוחות שלנו

דעו מראש שאתם בוחרים בחברה איכותית, תודות לשורה ארוכה של לקוחות בולטים ומרוצים האוניברסיטה העברית, פילת ומלם מערכות ועוד